we'll stay forever this way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
RMS Olympic

ob morebitnih težavah se lahko obrnete na osebje foruma. forever this way je role play game forum srednje težavnosti brez omejenega števila besed in brez cenzure.
The forum staff
CBOX
Latest topics
» jacqueline`s letter box
lightwood, valerie bessie EmptyČet Jun 14, 2012 9:09 am by nelson abbot

» fall, live, whack, stuck
lightwood, valerie bessie EmptyČet Jun 14, 2012 8:54 am by nelson abbot

» my playlist.
lightwood, valerie bessie EmptyČet Jun 14, 2012 8:51 am by eustace

» klepet.
lightwood, valerie bessie EmptyČet Jun 14, 2012 8:50 am by eustace

» never sorry, never wrong
lightwood, valerie bessie EmptyČet Maj 24, 2012 12:27 am by elexendria westwick

» turn the light off I wanna be with you
lightwood, valerie bessie EmptySre Maj 23, 2012 6:09 am by elisabeth bell

» The thing that is really hard and really amazing is giving up on being perfect and beginning the work of being yourself.
lightwood, valerie bessie EmptySre Maj 23, 2012 3:52 am by elisabeth bell

» you'll be on my mind. forever and always.
lightwood, valerie bessie EmptyTor Maj 22, 2012 7:38 am by elisabeth bell

» cabin claims
lightwood, valerie bessie EmptyPon Maj 21, 2012 8:34 pm by rosemary

Credits

 

 lightwood, valerie bessie

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
valerie lightwood
second class member
second class member
valerie lightwood


Število prispevkov : 20
Join date : 18/04/2012
Age : 30
Kraj : manchester, uk

lightwood, valerie bessie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: lightwood, valerie bessie   lightwood, valerie bessie EmptySre Apr 18, 2012 11:16 pm

-----------------------------
--------------------------
BOARDING PASS
--------------------------
PERMISSION GRANTED
TO COME ABOARD

WHITE STAR LINE'S
R. M. S.
OLYMPIC
--------------------------
-----------------------------
lightwood, valerie bessie Tumblrlh73acx3ja1qbbvouo
valerie bessie lightwood
25 | manchester, uk | guvernanta | ločena

''brezpogojno verjamem v ljubezen. še danes sem prepričana, da je ljubezen tisto, kar vrti naš svet okrog njegove osi in je tisto, kar daje vsakemu človeku sposobnost dihanja, daje mu obstoj. pa vendar nisem idealen človek, ki bi lahko naokrog brez sramu delil ljubezenske nasvete in z nasmeškom na obrazu pripovedoval svojo lastno malo pravljico. daleč od tega. rodila sem se v čudovitem havershillu in pri trinajstih letih so me poslali na bližnje posestvo, kjer sem pričela delati kot strežnica, pomagala v kuhinji in včasih skrbela za naraščaj. nikdar nisem bila zgolj neumen kmečki otrok, ki je vedno tekal naokrog po travnikih, veliko raje sem skrivaj prebirala knjige, ki so mi jih posodili prijateljili in se tako sama naučila brati in pisati. denarja za pravo šolo preprosto ni bilo. v delu na posestvu sem prav zares uživala, vsak dan je bil neka nova izkušnja, a obenem sem nestrpno pričakovala dan, ko dopolnim osemnajst let. nameravala sem pobrati vse svoje stvari in se odpraviti v london, tam poiskati kakšno zaposlitev in se morda udeležiti večerne šole za ženske, da bi si pridobila nekaj izobrazbe. pot pa mi je prekrižal on. ko sem bila mlajša sem ga večkrat že opazila v vasi, vendar se mlade dame (pa četudi s podeželja) niso smele poditi naokrog s fanti in tako ga nisem nikoli spoznala. vse do tistega dne, ko so ga zaposlili na posestvu kot kovača. in prav to bi lahko bil začetek čudovite pravljice, le da se je vse sprevrglo v tragedijo. oliver je bil vse, bil je voda in zrak, glavna podoba v mojih mislih in srcu. ljubezen mi je spodnesla tla pod nogami in dodobra pretresla moj svet, česar nikoli in nikdar ne bom obžalovala. stara sem bila osemnajst let in namesto, da bi odšla v london, sem se poročila s preprostim piscem, s katerim sva živela v lastnem malem svetu. ko sem zanosila, se je zdelo, da gre vse po načrtih. v meni se je resda tiho oglašal droben glasek, ki je pravil, da tega ne bom zmogla in da mečem stran svoje sanje. vendar so se vsi dvomi razblinili vsakokrat, ko mi je on zašepetal na uho ali z ustnicami bežno oplazil moj vrat. le v delčkih se spomnim dne, ko sem s pladnjem v roki poplesavala po stopnišču in ob neprevidnosti zgrešila stopnico, zgrmela navzdol in izgubila zavest. ko sem zopet odprla oči, so me že prenesli v najino malo domovanje, srednje veliko kočo v bližini posestva, in že samo iz njegovega pogleda sem nemudoma razbrala črno vest. splav. po tistem sem obležala v postelji za nekaj dni in nenadoma je svet prevzel odtenke temne sivine. po tednu dni sem se spravila pokonci, ko je bil on na delu, na listek z lično pisavo napisala zbogom in odšla. nisem ponosna sama nase, ker sem ga zapustila. to obžalujem še danes in se vztrajno prepričujem, da sem obema naredila uslugo. ves čas bi v zraku med nama visel spomin na izgubljenega prvorojenca in naju pričel utesnjevati. odšla sem v manchester in se začasno zaposlila pri neki družini, obenem pa obiskovala večerno šolo. pridobila sem si neko diplomo in začela delati kot guvernanta, kar počnem še danes. družina moje oskrbovanke se seli tja čez v ameriko in jaz grem z njimi. lahko samo upam, da bo atlantik utopil vse spomine na anglijo in nanj. lahko samo upam.''
-----------------------------

howdy. the name is (alek)sandra aka persuasion, osemnajstletna ljubljančanka, ki ima atm za sabo malce več kot sedem let RPG pisanja. obsedena z ramen nudlji. hočem imeti želvo po imenu boris. zjutraj rada jem čokolešnik, zvečer pa trdo kuhana jajca. popijem pet skodelic kave na dan. knjigarne in knjižnice so raj na svetu. če gre vse po sreči, bodoča študentka slovenščine in zgodovine na filofaksu. gledam nogomet in razgrajam pred televizorjem, kadar arsenal izgubi. knjižni molj. tv series whore. skrivaj zasledujem zvezdnike po internetu. kadim, kadar živci zmagajo bitko z razumom. nasploh malce premaknjena oseba z nepospravljenim podstrešjem. (: na froumu me najdete še pod računom persuasion in likom aleksa. kontakt prek zs-ja, if you dare.
-----------------------------
Nazaj na vrh Go down
eustace
staff member
staff member
eustace


Število prispevkov : 79
Join date : 10/04/2012
Age : 27
Kraj : southampton - new york

lightwood, valerie bessie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lightwood, valerie bessie   lightwood, valerie bessie EmptySre Apr 18, 2012 11:19 pm

lightwood, valerie bessie SPREJET
Nazaj na vrh Go down
 
lightwood, valerie bessie
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
we'll stay forever this way :: near, far, wherever you are :: your ticket, please! :: accepted-
Pojdi na: