we'll stay forever this way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
RMS Olympic

ob morebitnih težavah se lahko obrnete na osebje foruma. forever this way je role play game forum srednje težavnosti brez omejenega števila besed in brez cenzure.
The forum staff
CBOX
Latest topics
» jacqueline`s letter box
klepet. EmptyČet Jun 14, 2012 9:09 am by nelson abbot

» fall, live, whack, stuck
klepet. EmptyČet Jun 14, 2012 8:54 am by nelson abbot

» my playlist.
klepet. EmptyČet Jun 14, 2012 8:51 am by eustace

» klepet.
klepet. EmptyČet Jun 14, 2012 8:50 am by eustace

» never sorry, never wrong
klepet. EmptyČet Maj 24, 2012 12:27 am by elexendria westwick

» turn the light off I wanna be with you
klepet. EmptySre Maj 23, 2012 6:09 am by elisabeth bell

» The thing that is really hard and really amazing is giving up on being perfect and beginning the work of being yourself.
klepet. EmptySre Maj 23, 2012 3:52 am by elisabeth bell

» you'll be on my mind. forever and always.
klepet. EmptyTor Maj 22, 2012 7:38 am by elisabeth bell

» cabin claims
klepet. EmptyPon Maj 21, 2012 8:34 pm by rosemary

Credits

 

 klepet.

Go down 
+11
aleksander zielinski
hazel redford
ophelia cross
nelson abbot
audrey jenkins
oliver calvert
dorothée st. pierre
madeline held
sofiya mitkova
james harrison
kaylee!?
15 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
kaylee!?
staff member
staff member
kaylee!?


Število prispevkov : 82
Join date : 10/04/2012
Age : 29

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: klepet.   klepet. EmptyČet Apr 12, 2012 3:25 am

KLEPET.


tema, kjer se lahko po mili volji naklepetate do onemoglosti,
ne da bi pazili pri kakršni koli izbiri teme.
samo brez zaporebnih prispevkov pa bomo vsi
več kot zadovoljni. ^^
Nazaj na vrh Go down
kaylee!?
staff member
staff member
kaylee!?


Število prispevkov : 82
Join date : 10/04/2012
Age : 29

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyTor Apr 17, 2012 5:53 am

    well hello everyone. :welcome:
    kako ste kaj na ta prečudovito meglen dan? ^^
Nazaj na vrh Go down
james harrison
first class member
first class member
james harrison


Število prispevkov : 31
Join date : 17/04/2012
Age : 30

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyČet Apr 19, 2012 5:42 am

    buuuut why is the chat dead? :smitten3:

    živijo.^^ čeprav je zgornje vprašanje še od ponedeljka - dobro, jaz sem dobro. ne preveč zadovoljna z dejstvom da je jutri šola, imam pouk do petnajst čez štiri in pišemo zgodovino in je zadnji dan ko še lahko dodelam seminarsko nalogo za psihologijo. no ja, bo že. čeprav še vedno nimam energije in poleg tega sem nekako bolna, but I will survive. upam. :chuckle:

    komaj čakam počitnice. resno, tale šola je preveč utrujajoča. zato že večino dneva srečno sedim za računalnikom s skodelico kave, gledam serije in odpisujem. v bistvu je zabavno, ja. :smitten3:

    ostali? kako ste, kaj počnete? c'mon, chat can't be dead! :chuckle:
Nazaj na vrh Go down
sofiya mitkova
second class member
second class member
sofiya mitkova


Število prispevkov : 14
Join date : 16/04/2012

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyČet Apr 19, 2012 6:19 am

hah,poleg tega da nimam idej kaj naj odpišem se zraven učim slovenščino, ker jutri pišemo književnost.><'.
Pa z sošolko načrtujeva kako se bova kemiji izognile xd.(:
Nazaj na vrh Go down
madeline held
first class member
first class member
madeline held


Število prispevkov : 23
Join date : 14/04/2012

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyČet Apr 19, 2012 7:26 am

    hi there everyone.
    se pridružujem tem željam po počitnicah in res se mi ne da jutri v šolo, groza. sploh, ko pomislim, da mamo drug teden test iz fizike in nemščine, kar resnično nimam pojma. pa sploh pri fiziki sem zdaj res čista nula in mi bo ful žal, če si pokvarim tisti dve petki, ki ju imam po čudežu iz prvega obdobja. res še zdaj ne vem kak mi je uspelo, ker sicer sploh ne vem kaj delamo. :chuckle: oh počitnice, where are you?
    res upam, da pridem s tem skozi s solidnimi ocenami, ker potem nimam nič kaj tako zelo težkega razen seveda preljube matematike, ampak okej. tisto je pa tako ali tako posebna zgodba.

    pa ostali? se tud vam zdaj v tem času začenja največji naval testov in spraševanj in tega? ^^
Nazaj na vrh Go down
dorothée st. pierre
first class member
first class member
dorothée st. pierre


Število prispevkov : 29
Join date : 17/04/2012

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyČet Apr 19, 2012 7:49 am

joj na šolo nočem niti pomisliti. vsaj ne pred deseto uro, ko se spomnim, da bi bilo res dobro odpreti šolsko torbo in narediti domačo nalogo (ki je ponavadi ne naredim), ali pa na sploh preveriti, če je kaj treba postoriti. ampak seveda mi nekako ne uspeva preživeti dni drugje kot pa za računalnikom, že dva meseca je ista zgodba. za šolo ne delam skoraj nič, učim se dan pred kontrolno ali spraševanjem in na koncu je en velik polom. ob koncu prvega ocenjevalnega obdobja sem se odločila, da bom vse ocene izboljšala, pa sem jih še poslabšala. kar pa seveda privede do prepirov doma in zadnji mesec sem resnična prepirljivka. skregala sem se z veliko prijateljicami, ker mi gre preprosto na živce, da ves čas opravljajo druge in sem vedno vesela vsaj malo podpore v razredu. sicer pa imam zadnjih nekaj vikendov prepovedane izhode (uh res je, uživam), ker sem se skregala z mojo preljubo mami in ja, ne bi mi moglo biti lepše. če ne štejemo spisa pred tem stavkom je moje življenje popolnoma normalno in uživam. ampak je pa res, da sem se popolnoma predala toku, kar bo bo je moj novi moto. :chuckle: smitten
Nazaj na vrh Go down
oliver calvert
third class member
third class member
oliver calvert


Število prispevkov : 40
Join date : 13/04/2012
Age : 28
Kraj : haverhill`s, england

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyČet Apr 19, 2012 7:54 am

    oh šola, šola zakaj šola ? klasika ja. jutri pišemo matematiko, kljub temu da profesorice ni bilo ta teden in smo imeli eno za nadomeščanje s katero nismo naredili nič njen standard je bil, da se je obračala k nam in nas spraševala če dobro dela i mean c`mon a sem jaz profesorica in dan pred testom pride v razred nepripravljena z možnimi nalogami in nas sprašuje če nam kaj ni jasno mi pa seveda ne vemo niti kaj bi ven dal ker ne vemo niti kaj pisati. skratka jutri bo polom in res upam da se mi bodo inštrukcije obrestovale glede na to da je matematika kar kritična pri meni ahja (:

    je pa res da pretrpim samo še jutri to kar imam v petek nimam pouka aleluja, ker nas razredničarka pelje v ZOO yeah fun time ! glede na mojo fobijo pred kačami in pajki mi hvalabogu ne bo treba jih prijemati ter bom eno uro sedela v kotu in po mojem doživljala kakšen psihični zlom haha (: sicer pa ja vikend bo precej miren samo učenje biologije in potem počitnice !

    in imate kakšne plane kaj ? sama sicer mislim biti doma, snemati en film za pouk slovenščine za kres pa nas je prijateljica povabila k sebi v radovljico da gremo na en hrib tam zakurmo mamo kakšen piknik ampak vse je v upanju od vremena tako da finger crossed (:
Nazaj na vrh Go down
audrey jenkins
staff and crew
staff and crew
audrey jenkins


Število prispevkov : 36
Join date : 14/04/2012
Age : 29

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyPon Apr 23, 2012 2:19 am

zakaj za vraga je tu tako tiho? c'mon guys, ziher mate kaj zanimivega za povedat. Razz

jaz sem trenutno v fazi trpljenja zaradi želje po čokoladi, ki je je slučajno (kako priročno! -.-) zmanjkalo, potem pa berem na nekem forumu prispevke v chatu in je dve strani govora o čokoladi. aleluja, zakaj so trgovine zaprte. -.-

mimogrede, se še komu zdi neverjetno zabavno to naše vreme? pri nas je zdaj deževalo že kake četrtič v zadnji uri. Razz funny thing. ;D
Nazaj na vrh Go down
nelson abbot
staff and crew
staff and crew
nelson abbot


Število prispevkov : 29
Join date : 22/04/2012
Age : 27

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyPon Apr 23, 2012 2:28 am

    hehe, pri nas je prejle grmelo in sem samo molila, da ne bom mogla ugasnit računalnika ker potem ne bi imela nič drugega za počet. mwah tole vreme je čisto aprilsko ampak po dolgem dolgem času vsaj dežuje.
    in ko že govorimo o šolo -.-. malo sem premišljevala v zadnje času o študiju in vseh teh rečeh (pač mami in ati-ja je prijel da bi mogla o tem začet počasi razmišljat and don't even blame me i'm only in first grade) in ja mal mi je na misel pršl, da bi pa mogoče študirala biologijo. a kdo koga pozna, ki to študira? (:
    oh, fuckin' shit - č-o-k-o-l-a-d-a!? oh, sem v trenutnem stanju ko bi pravzares ubijala zanjo. oh in sploh, lačna sem ko smo imeli kosilo ob... hm pol enih? in ja sem bom kar spravla nad čokolado - i'm sorry audrey honeybee. smitten
    moram se "pohvalit" da sem v pičlih dveh tednih prebrala 5 knjig in pol vampirske akademije in sem zdej pri zadnjem delu. totalno sem notri padla in popolnoma zaljubljena v rose && dmitrija. oh, they are such a love. :srcek:
Nazaj na vrh Go down
ophelia cross
first class member
first class member
ophelia cross


Število prispevkov : 22
Join date : 17/04/2012
Kraj : victoria, canada

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyPon Apr 23, 2012 2:35 am

pri nas nekej kao grmi v tem trenutku. pa ful neki veter piha, kar mi je še najmanj všeč od vsega skupaj. mislim, saj poleti je ful fajn če piha, samo v takemle vremenu, ki je pa zadnje nekaj dni v ljubljani je pa totalno odveč. .-.; razmišljam kaj naj sploh oblečem jutri zjutraj, glede na tole vreme. bi blo fajn če bi se že enkrat zlilo in bi bil spet sonček, namesto kot pa da se nekej kuha, pa pol ubistvu nič ni od tega. sam teli oblaki so že kr dost depresivni -.-;.

nelson, drugače brat od moje prijateljice študira biologijo in pravi, da je ful fajn, sam všeč ti more bit in to je to (:

><; kok si želim, da bi mela kej časa za to, da pravzaprav kej preberem. še za hunger games mam časa sam dost pozno zvečer. ahja, fax ubija. čeprav je pa velik bolj fajn kot srednja šola, vsaj meni Razz
Nazaj na vrh Go down
audrey jenkins
staff and crew
staff and crew
audrey jenkins


Število prispevkov : 36
Join date : 14/04/2012
Age : 29

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyPon Apr 23, 2012 2:37 am

nah, jaz sem razmišljala, da bi vzela biologijo na maturi ampak ej kao najtežji predmet in res nevem...
honey, ubijaš me. -.- hočem čokolado!!! :anger:
in oh, rose & dimitrij. ;3 obožujem ju do konca in še malo čez, ampak res. sicer se mi adrijan resnično smili, ker je taka kul osebica, ampak onadva sta pa paerfektna. moj izvod 6. dela va je že čist bogi od nenehnega branja. Razz
sicer pa mene kar se branja tiče že srednja šola ubija, ker si raje niti ne izposodim knjig. vem, da ko jih bom prinesla domov ne bo čisto nič od učenja in to ni vredu, ampak kaj ko preveč not pade. smitten
Nazaj na vrh Go down
nelson abbot
staff and crew
staff and crew
nelson abbot


Število prispevkov : 29
Join date : 22/04/2012
Age : 27

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyPon Apr 23, 2012 2:45 am

    oh, i'm sorry. sej lahka če želiš ti pošljem kak košček čokolade z velikanskimi lešniki po pošti smitten i feel you, srsly vem kako je ko si brez čokolade. in obstaja majhna možnost da je tudi mi celo doma nimamo čeprav ne verjamem, vedno se najde kaka zaloga milke vedno!

    hufff, ko jaz začnem brat eno knjige ne morem nehat. in ja vem kako je kot te tolko mika da ne moreš nehat in se upret tej skušnjavi. pri meni je tko, da so platnice že čisto boge pri harry potterju ker mava s sestro skupaj knjige in prvi, drugi, tretji, četrti so čisto bogi. XD

    oh glede bilogije. jaz bi jo vzela na maturi in jo najverjetneje tudi bom, ker drugega ni nič pametnega. sam me je tudi strah ker potem prinese zraven še vse celice, vse procese in vrh vsega kar me zna pokopat. :chuckle: hehe, še dolga pot do mature ampak je treba že sedaj malo premišljevat. (:
Nazaj na vrh Go down
audrey jenkins
staff and crew
staff and crew
audrey jenkins


Število prispevkov : 36
Join date : 14/04/2012
Age : 29

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyPon Apr 23, 2012 2:55 am

mnjah, jaz se moram po majskih počitnicah odločit, kaj bom mela na maturi in se mi niti malo ne sanja. Razz flegma pač. ;D

in mislim,da bom preživela, ker sem našla neka dva školadna bombona v predalu in sem zdaj čito blažena, da sem končno dobila nekaj sladkorja. smitten sicer pa, preden bi ta milka dejansko do mene prišla bi me verjetno že minilo. Razz

ohja, moje knjige so vse bolj boge, sploh ker se že kake pol leta na široko izogibam knjižnici in potem mučim te, kot jih mam doma. sploh hpja. smitten
Nazaj na vrh Go down
hazel redford
third class member
third class member
hazel redford


Število prispevkov : 22
Join date : 16/04/2012
Age : 27

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyPon Apr 23, 2012 5:25 am

    hello folks!smitten

    how are we? jaz sem popolnoma navdušena nad dejstvom , da nas ta teden čakajo le štirje dnevi pouka, potem pa prvomajske! Very Happy (ki so letos sicer bolj za en fuck, but whatever). ugotavljam, da bom letos že tretje leto zaporedoma konec aprila / začetek maja v italiji. Razz
    še vedno se borim s svojim glasom, ki nikakor in nikakor noče priti nazaj in vedno ko govorim piskam ko en piščanec. XD fun fun fun. >< pa skos sem neki bolehna, kar dobim vročino in prespim, pa je potlej v redu ... well, stop complaining. Razz
    ohja, čokolada :love3: (haha, glih v tem trnutku, ko sem začela pisat o čokoladi, začnejo po poročilih govorit, da: "so se danes po sloveniji množično sladkali s čokolado XD) jaz jo doma sicer nikoli ne jem, sta me pa cimri v dijaškem precej okužilili in poj zvečer iščemo čokolado po celi vzgojni. in ko jo najdemo smo čist blažene, kot da bi zadele na lotu.

    jaz tudi še nimam pojma, kaj bom vzela na maturi (ki je sicer čez tri leta, lol), ampak grem pa zihr študirat nekaj družboslovnega / jezikovnega. še najbolj se nagibam h kaki slovenščini + latinščina / kitajščina / ruščina. smitten
    a kdo od vas živi v študentu? ker jaz definitivno nameravam. Very Happy

    jaz imam doma vse potterje in sicer trda vezava, pa so še vsi odlično ohranjeni, ker sem ful alergična na ... pač to, da uničiš knjigo. XD mislim, jaz sploh nisem sposobna grdo delat s knjigo (pa ne pravim, da se je recimo s tvojimi knjigami nelson, grdo delalo - verjetno so le precej uporabljene). pa ful me moti če na mehki vezavi "zlomiš" hrbtenico. XD okay, i'm weird, i know.

Nazaj na vrh Go down
nelson abbot
staff and crew
staff and crew
nelson abbot


Število prispevkov : 29
Join date : 22/04/2012
Age : 27

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyPon Apr 23, 2012 5:37 am

    oh honey you are wierdo! and i said you'll gonna call me. so where is my call now, huh!? :chuckle:
    oh, hehe moram priznat da mi paše tole dons. učila sem se matematiko in sedajle že skoraj tri ure samo pred računalnikom. pojedla sem celo milko (oh, ne pustila sem eno vrstico ki jo bom ravnokar dala v usta in do konca snedla.) hehe, i am evil i know but i love that (:
    honey, imaš prav. z njimi se ni grdo delalo samo tolikokrat smo jih že bral. mislim, sej meni gre tut precej na živce da je hrbet knjige zlomljen samo pač se mi zdi, da je moja sestra še bolj elergična na to. in vedno ko posoja komu knjige mu zagrozi, da ga ubije če knjigo strga al karkoli. Razz she is even harder human than i am.

    prvomajske, kaj nameravam počet? iz četrtka na petek nameravam prespat v želimljah in pomagat svojemu malemu stricu pri 40. letnici. potem nameravam 3/4 počitnic preživet z osebo ki se imenuje hazel redford, se mal sprehajat naokrog in huh ne vem kaj še. karkoli mi pač pride še na misel. oh in sploh mislim preživet večino časa na tem forumu, oh yes :smitten3:

    kitajščina zveni carsko. mislim da poznam eno ki študira kitajščino/japonščino. no ne mislim, vem da jo poznam. od bivše učiteljice za biologije hčerka. ona pač to študira prej je pa angleščino in je rekla da je res carsko. :lizika:
Nazaj na vrh Go down
hazel redford
third class member
third class member
hazel redford


Število prispevkov : 22
Join date : 16/04/2012
Age : 27

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyPon Apr 23, 2012 5:51 am

    haha honey, i'm gonna call you right now. smitten p.s. želimlje, wtg? what are you doing there? :O oh, i can't wait for the holidays and stuff! <3 we'll be together 24/7. Razz pa a to ag m.g. hčerka? in zdej lahko končava s tole zasebno debato in nehava bit tako incredibly rude, hihi.

    in o-moj-bog folks, tok vas ne maram! zdej sem šla še sama v kuhinjo po čokolado! in po ne vem kakšnem čudežu smo jo dejansko imeli (po navadi je ni) XD

    kdaj se pa sicer med tednom zbujate? Wink



    haha, pa poglejte to: :chuckle:
    will you go out with me?
    a) YES
    b) A
    c) B
Nazaj na vrh Go down
nelson abbot
staff and crew
staff and crew
nelson abbot


Število prispevkov : 29
Join date : 22/04/2012
Age : 27

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyPon Apr 23, 2012 5:55 am

    ja m. k. ma rojstni dan in smo povabljeni ( my family) in pač pomagam pri ureditvi prostora in gremo z ano in luc prej tja. (:
    oh and yes, you got that right. that's her honeybee smitten in še zmeraj me nisi poklicala!?
    kdaj se zbujam zame meda veš, ne? ob natanko 6:12 mam nekako ritem bujejnja v svoji glavi narejen. pač budilko imam prej ampak takrat vstanem. and can't wait holidays!

    oh, prekleto! saj vem, da se ves čas pritožujem ampak spet me je začel bolet hrbet in to ni nič kaj prida prijetnega. bedno, res bedno. :sorry:

    kaj kej počnete? chat je sedaj malo oživel pa še vseeno - noro, noro všeč mi je, da ste začeli ful pisat tukej gor. kar nadaljujte ker se bliža prvi dogodek and it will be fun!

    ammm, tistega spodaj ne dojamem. wtf?
Nazaj na vrh Go down
kaylee!?
staff member
staff member
kaylee!?


Število prispevkov : 82
Join date : 10/04/2012
Age : 29

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyPon Apr 23, 2012 6:07 am

:love3: NAŠLA SEM ČOKOLADO! :love3:
oh moj bog, kako srečna sem kar naenkrat, sploh, ker je lešnikova in še bolj, ker sem našla tudi jagode. :bliss:

sicer pa, ne it latinščine študirat. meni je to, možno da zaradi forofesorice, ampak vsekakor pravi pekel od jezika, ker imaš cel kup nepotrebnih in brezveznih stvari. mogoče zato, ker se ne govori in se jo je še 3x težje naučit, ampak kakorkoli, ne maram je. -.-

Poleg tega, da jem čokolado pa sicer poslušam neki nemški online radio, ki sem ga pravkar odkrila in se resnično navdušena. zadeva je več kot super, ima okoli deset+ različnih programov - luv it. :3

in tista reč spodaj je tako, da lahko obkrožiš a)ja, b)odgovor a, b)odgovor b, toraj v vsakem primeru ja. luštna reč. :chuckle:
Nazaj na vrh Go down
aleksander zielinski
staff and crew
staff and crew
aleksander zielinski


Število prispevkov : 39
Join date : 10/04/2012
Kraj : gdansk, poland

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyPon Apr 30, 2012 3:39 am

people, come back to life. ^^

oh, počitnice, blazno kratke počitnice. danes imam še vse na izklopu, jutri se bo pa potrebno začet učit. kar je dost žalostno glede na to da sem sama doma cel teden in bi se dalo maksimalno uživat. tako moram pa še ene pet testov pisat za nazaj, ko sem bila bolna praktično cel april. oh, joy.

kako ste ostali? uživate na soncu? (:
Nazaj na vrh Go down
audrey jenkins
staff and crew
staff and crew
audrey jenkins


Število prispevkov : 36
Join date : 14/04/2012
Age : 29

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyPon Apr 30, 2012 8:17 pm

hello guys!
kje ste se vsi izgubili, da klepet tako sameva? Razz
in glede kratkih počitnic, jaz moram v šolo že v četrtek, čeprav imajo skoraj vse mariborske šole fraj cel teden. not fair at all, but what can we do? -.-
sicer pa je zunaj prečudovit sonček in ga uživam maksimalno koliko se da. smitten

greste kam na kresovanje danes ali boste raje doma? Smile
Nazaj na vrh Go down
tori van der woodsen
third class member
third class member
tori van der woodsen


Število prispevkov : 11
Join date : 05/05/2012

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptySob Maj 05, 2012 9:15 pm

hey hey :3 huh, kakšno kresovanje. sploh ne vem da je kaj takega bilo. čist asocialna... ne sej ne.
danes pa sobota pa morm it delat ob 12 m -.- ne da se mi. pa pe vse žabe mam strgane but what can i do about it Razz

moj bratranec resno misli da je damon salvatore, zdej se je še postrigu, samo je jezn kr je blond Razz čeprou morm priznat da v usnjeni jakni in beli majci mal spominja na osemletnega blond damona XD

pa srečna da je moj razum končno odbril da se registriram sm. načeloma dopusti samo 4 like aktivne. kr sem pa ugotovila da en ni aktiven že en mesec, moving on :*
Nazaj na vrh Go down
kaylee!?
staff member
staff member
kaylee!?


Število prispevkov : 82
Join date : 10/04/2012
Age : 29

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyNed Maj 06, 2012 8:21 pm

um, ja... kaj imajo žabe z delom? ;P don't get it. Very Happy

haha, osem let, praviš? to bi bilo vsekakor zanimivo videt. Smile pri nas en na šoli misli, da je neverjetno podoben damonu in posledično, da se bodo vse metale za njim - yeah, right. pravzaprav ni niti malo podoben, ampak pustimo človeku veselje. xD

mnjah, jaz se tudi poskušam držati tega pravila in zaenkrat mi celo uspeva - do zdaj sem imela celo manj, ampak kaj, ko me vsak nov forum premami. smitten

sicer pa, KJE STE LJUDJE!? tu postaja nekam strašljivo tiho, poleg tega pa še ples nekam sameva... dajmo to malo popestrit, shall we? :3
Nazaj na vrh Go down
nelson abbot
staff and crew
staff and crew
nelson abbot


Število prispevkov : 29
Join date : 22/04/2012
Age : 27

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyNed Maj 20, 2012 12:10 am

    hm kaj je sedaj to? nikjer nikogar in nihče nič ne piše? huh, moram rečt da sem mislila da bo malo več folka tukaj gor glede na to, kakšen naval je bil v prvih dneh sedaj pa skorajda čista nula. smo vam hotli naresti v administraciji en dogodek ampak glede na to da nihče nič ne piše ne vemo če se sploh splača. Suspect

    šola, šola, šola. i'm gonna die. 3 testi ta teden, 3 naslednji in potem samo še eden.
    ne vem kaj je gora vsega skupi, da dajo teste samo maja aprila pa nič - pobralo me bo!

    zadnje čase sploh ne vem kaj mi je, ampak ko vstajam in hodim me boli glava, pred očmi se mi kar zvrti pa še slabo mi je. mogoče nizek pritisk samo ne verjamem. -.- pale my life sucks at the moment. oh, and love love love -.- funny thing and it's getting complicated. :srcek:
Nazaj na vrh Go down
courtney brown
first class member
first class member
courtney brown


Število prispevkov : 50
Join date : 13/04/2012
Kraj : new york, usa

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyNed Maj 20, 2012 8:10 pm

    ja, res je nekam tiho tukaj. jaz v bistvu sploh ne vem ali naj odpisujem ali ne, ker so vsi sopisci neaktivni. :dontknow: ampak vseeno je malo prehitro, da bi forum kar tako propadel, right? po mojem bi blo dobro, da se adminke zberete, čim več pišete, pošljete mass mail članom ali kaj takega in potem bi po mojem aktivnost spet hitro narasla. ^^

    danes sem spala trinajst ur. 13 UR! približno ob osmih sem zaspala, ker me je fuckin bolela glava in slabo mi je blo da mi sploh več ni bilo do življenja, zbudila pa sem se ob devetih... kot nova. Razz trenutno sedim v kuhinji za mizo, ker sem spet sama doma, pijem kavico in uživaam. :coffee: ^^ o šoli pa boljše, da sploh ne izgubljam besed. samo da bo 15. junij, potem pa grem (dalje) uživat. :chuckle:


edit: ravnokar sem opazila, da sem še dolžna odpisat tvoji hosanni. pričakuj odgovor danes zveečr in oprosti, ker sem čisto spregledala -.-
Nazaj na vrh Go down
phillip baxter
first class member
first class member
phillip baxter


Število prispevkov : 13
Join date : 22/04/2012

klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. EmptyPon Maj 28, 2012 3:44 am

woah, tale forum pa hitro zamira. :[ trenutno sem sicer precej zaseden z maturo, ampak ja ne obmo pustili da ta forum tako hitro zamre, right? smitten
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





klepet. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. Empty

Nazaj na vrh Go down
 
klepet.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
we'll stay forever this way :: once, more, you open the door :: how do you do today?-
Pojdi na: