we'll stay forever this way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
RMS Olympic

ob morebitnih težavah se lahko obrnete na osebje foruma. forever this way je role play game forum srednje težavnosti brez omejenega števila besed in brez cenzure.
The forum staff
CBOX
Latest topics
» jacqueline`s letter box
klepet. - Page 2 EmptyČet Jun 14, 2012 9:09 am by nelson abbot

» fall, live, whack, stuck
klepet. - Page 2 EmptyČet Jun 14, 2012 8:54 am by nelson abbot

» my playlist.
klepet. - Page 2 EmptyČet Jun 14, 2012 8:51 am by eustace

» klepet.
klepet. - Page 2 EmptyČet Jun 14, 2012 8:50 am by eustace

» never sorry, never wrong
klepet. - Page 2 EmptyČet Maj 24, 2012 12:27 am by elexendria westwick

» turn the light off I wanna be with you
klepet. - Page 2 EmptySre Maj 23, 2012 6:09 am by elisabeth bell

» The thing that is really hard and really amazing is giving up on being perfect and beginning the work of being yourself.
klepet. - Page 2 EmptySre Maj 23, 2012 3:52 am by elisabeth bell

» you'll be on my mind. forever and always.
klepet. - Page 2 EmptyTor Maj 22, 2012 7:38 am by elisabeth bell

» cabin claims
klepet. - Page 2 EmptyPon Maj 21, 2012 8:34 pm by rosemary

Credits

 

 klepet.

Go down 
+11
aleksander zielinski
hazel redford
ophelia cross
nelson abbot
audrey jenkins
oliver calvert
dorothée st. pierre
madeline held
sofiya mitkova
james harrison
kaylee!?
15 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
eustace
staff member
staff member
eustace


Število prispevkov : 79
Join date : 10/04/2012
Age : 27
Kraj : southampton - new york

klepet. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. - Page 2 EmptyTor Maj 29, 2012 1:22 am

    ja, vidimo. čeprav sedajle ko je močno večian zaposlenih z šolo se je administracija odločil, da ga šele po dveh tednih poskušamo obuditi. ne, ne sme prehitro zamreti cause it's so awsome, isn't it?

    kako ste? smitten danes sem si dala narest še en uhan na desni strani in sem mislila da zaradi hrustanca res bolj boli, pa sploh ne. mislim ni blo nekaj hudega ampak ja. Smile
    šola, matura, kaj še delate?
Nazaj na vrh Go down
tori van der woodsen
third class member
third class member
tori van der woodsen


Število prispevkov : 11
Join date : 05/05/2012

klepet. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. - Page 2 EmptyTor Maj 29, 2012 1:26 am

9 class, zadnotedensko mučenje Smile preveč rpg-jev, komaj vse furam, omejujem pogovore. čez 30 min pride mami domov in se morm it učit in potem na trening. Razz v bistvu komi čakam da bo te šole že enkrat konec.
Nazaj na vrh Go down
eustace
staff member
staff member
eustace


Število prispevkov : 79
Join date : 10/04/2012
Age : 27
Kraj : southampton - new york

klepet. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. - Page 2 EmptyČet Jun 14, 2012 8:50 am

    torej, guys sedaj pa ne vidim več nobenih izgovorov, da ne morete pisat. mislim šole je skorajda konec in danes sem zaključila še z dvema predmetoma. še informatika, pa smo na konju.
    nič več učenja, jutri pa sem tudi doma. mislim kaj si želiš še lepšega kot, da lahko spiš do desetih/enajstih, poslušaš musko, gledaš filme in poskusiš odpravit vse rp dolgove, ki so se nabrali v tem času? smitten
    i know, that's so cool. moj bog. zadnje čase postajam prava cmera! danes sem gledala film bridge to terabithia in sem - ko je punca umrla jokala. v grlu se mi je naredil cmok in komaj sem zadrževala solze ker je bil poleg mene oči in je urejal pošto. huh, i am being horrible i know. -.-
    jutri me čaka izpit iz solopetja, boli me grlo in sem v suckfestu totally. sem trenutno na tem forumu komu dolžna kak rp odgovor?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





klepet. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: klepet.   klepet. - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
klepet.
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
we'll stay forever this way :: once, more, you open the door :: how do you do today?-
Pojdi na: