we'll stay forever this way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
RMS Olympic

ob morebitnih težavah se lahko obrnete na osebje foruma. forever this way je role play game forum srednje težavnosti brez omejenega števila besed in brez cenzure.
The forum staff
CBOX
Latest topics
» jacqueline`s letter box
hastings, juliet penelope EmptyČet Jun 14, 2012 9:09 am by nelson abbot

» fall, live, whack, stuck
hastings, juliet penelope EmptyČet Jun 14, 2012 8:54 am by nelson abbot

» my playlist.
hastings, juliet penelope EmptyČet Jun 14, 2012 8:51 am by eustace

» klepet.
hastings, juliet penelope EmptyČet Jun 14, 2012 8:50 am by eustace

» never sorry, never wrong
hastings, juliet penelope EmptyČet Maj 24, 2012 12:27 am by elexendria westwick

» turn the light off I wanna be with you
hastings, juliet penelope EmptySre Maj 23, 2012 6:09 am by elisabeth bell

» The thing that is really hard and really amazing is giving up on being perfect and beginning the work of being yourself.
hastings, juliet penelope EmptySre Maj 23, 2012 3:52 am by elisabeth bell

» you'll be on my mind. forever and always.
hastings, juliet penelope EmptyTor Maj 22, 2012 7:38 am by elisabeth bell

» cabin claims
hastings, juliet penelope EmptyPon Maj 21, 2012 8:34 pm by rosemary

Credits

 

 hastings, juliet penelope

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
juliet hastings

juliet hastings


Število prispevkov : 3
Join date : 18/04/2012
Age : 32

hastings, juliet penelope Empty
ObjavljaNaslov sporočila: hastings, juliet penelope   hastings, juliet penelope EmptyTor Apr 24, 2012 6:28 am

-----------------------------
--------------------------
BOARDING PASS
--------------------------
PERMISSION GRANTED
TO COME ABOARD

WHITE STAR LINE'S
R. M. S.
OLYMPIC
--------------------------
-----------------------------

hastings, juliet penelope 2a0bxad

juliet penelope hastings
twenty years, london, uk
artist, single


Moje ime je Juliet Hastings in moja zgodba se je pričela pred dvajsetimi leti v glavnem mesti Anglije. Moj oče Jhonathan Hastings je bil potomec aristokratske anglešle družine, zato se je tudi lahko poročil z navadno vzgoiteljico Kate. Vendar pa njena prihodnost ni bila tako brezskrbna, kot si je mislila. Oh ja, moja mati, večna povzpetnica, kateri smisel življenja predstavlja luksuz in možnost, da si privoščiš prav vse. Vendar pa ji na poti stoji njena nepremišljenost in naivnost. Pred dobrim letom je moj oče umrl, bil je umorjen, a morilca niso nikoli našli. To mamo ni tako pretreslo, iskreno, mislim, da je komaj čakala, da naju pusti same z ogromno vilo in polnim sefom, vendar pa jo je ob branju oporoke dočakal šok. Jhonathan je vse svoje premoženje zapustil svoji sestri in svojemu nezakonskemu otroku, za keterega nihče ni vedel. Na moje ime je pustil le nekaj denarja, toliko, da je zadostoval za odplačanje mojih ur slikanja, razstavo mojih umetnin in da sva lahko eno leto brezskrbno živeli, zapustil nama je tudi vilo. Vendar pa se Kate nikakor ni mogla sprijazniti s tem, da bi jo čakala bedna usoda in da bi bila še ena izmed propadlih aristokratskih družin, zato je moje zadnje premoženje porabila za nakup vozovnic za prvi razred za najprestižnejšo ladjo 20. stoletja, v upanju, da bo njena hčerka zagrela srce kakšnega snobovskega premožnega moškega, ki bi naju lahko preživel in nama omogočil lagodno življenje. Prave družine nikoli nisem imela, niti prijateljev, katerim bi lahko brezpogojno zaupala in ljubezni, ki bi me popolnoma prevzela, vedno pa mi bo ostalo slikanje, skozi katerega lahko izražim vsa čustva tega sveta. Zdraj pa sem se sedaj znašla tukaj, med množico različnih ljudi, daleč od prejšnjega življenja, kjer neprestano nosim masko z večnim nasmeškom, pod katero se skrivata praznina in naveličanost.
.
-----------------------------

leyton, 20 years, 3-4 years
-----------------------------
Nazaj na vrh Go down
rosemary
staff member
staff member
rosemary


Število prispevkov : 136
Join date : 09/04/2012
Age : 30

hastings, juliet penelope Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hastings, juliet penelope   hastings, juliet penelope EmptySre Apr 25, 2012 5:32 am

hastings, juliet penelope ZAVRNJEN

ekipa ftw je sprejela odločitev, da potnikov 1. razreda več ne sprejemamo zaradi prevelikega vpisa. prosimo te, da opis prilagodiš.
Nazaj na vrh Go down
https://foreverthisway.slovenianforum.com
 
hastings, juliet penelope
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
we'll stay forever this way :: near, far, wherever you are :: your ticket, please! :: declined-
Pojdi na: