we'll stay forever this way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
RMS Olympic

ob morebitnih težavah se lahko obrnete na osebje foruma. forever this way je role play game forum srednje težavnosti brez omejenega števila besed in brez cenzure.
The forum staff
CBOX
Latest topics
» jacqueline`s letter box
pierce,nina katniss EmptyČet Jun 14, 2012 9:09 am by nelson abbot

» fall, live, whack, stuck
pierce,nina katniss EmptyČet Jun 14, 2012 8:54 am by nelson abbot

» my playlist.
pierce,nina katniss EmptyČet Jun 14, 2012 8:51 am by eustace

» klepet.
pierce,nina katniss EmptyČet Jun 14, 2012 8:50 am by eustace

» never sorry, never wrong
pierce,nina katniss EmptyČet Maj 24, 2012 12:27 am by elexendria westwick

» turn the light off I wanna be with you
pierce,nina katniss EmptySre Maj 23, 2012 6:09 am by elisabeth bell

» The thing that is really hard and really amazing is giving up on being perfect and beginning the work of being yourself.
pierce,nina katniss EmptySre Maj 23, 2012 3:52 am by elisabeth bell

» you'll be on my mind. forever and always.
pierce,nina katniss EmptyTor Maj 22, 2012 7:38 am by elisabeth bell

» cabin claims
pierce,nina katniss EmptyPon Maj 21, 2012 8:34 pm by rosemary

Credits

 

 pierce,nina katniss

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Katniss Nina Pierce

Katniss Nina Pierce


Število prispevkov : 3
Join date : 24/04/2012

pierce,nina katniss Empty
ObjavljaNaslov sporočila: pierce,nina katniss   pierce,nina katniss EmptyTor Apr 24, 2012 7:23 am

-----------------------------
--------------------------
BOARDING PASS
--------------------------
PERMISSION GRANTED
TO COME ABOARD

WHITE STAR LINE'S
R. M. S.
OLYMPIC
--------------------------
-----------------------------

pierce,nina katniss Untitled-2ew

Katniss Nina Pierce
17, london,
hčerka premožnega očeta in nima službe saj jo vzdruje kar oče, zaročena,je pa izobražena in ima dokončano Akademijo igralstva


Samosebe bi opisala kot zelo živahno in ambiciozno dekle. Živim v premožni družini in sem na žalost edinka.Moj oče,ki je pomemben poslovnež je od mene vedno zahteval prefinjenost in popolnost.Zato poznam obnašanje v visoki družbi. Ampak sama nikdar nisem hotela biti del te družbe saj sem preveč divja moje mnenje in mnenje ostalih.Na žalost sem zaročena z moškim katerim ne bi nikoli želela biti. Nekaj malega vam še zaupam o mojem značaj znam biti zelo prefinjena in samozavestna oseba.Ampak če mi nekdo ne bo všeč sem lahko celo malce nesramna celo jezikava.Jezikava sem bila od nekdaj in sem se redkokdaj zadržala.Zato sem bila velikokrat okarana od očeta. Bila pa sem okarana tudi zaradi mojega druženja z "neprimerno družbo ".Saj sem se večinoma družila z nižjimi sloji,ker sem se pri njih boljše počutila. Ampak nobeden ni popoln.
Sama sem se izobraževala na mnogih prestrižnih univerzah kot je bil Oxford. Pozneje sem zaradi sboje želje zaključila Akademijo igralstva.Od nekdaj je bila moja želja postati igralka. Ampak starši mi preprosto tega niso dopustili saj smo bili preveč pomembni in imeli smo dovolj denarja.Njim se izobrazba sicer ni zdela pomembna meni pa je predstavljala določen dosežek.
Trenutno pa upam,da bom spoznala nekoga boljšega kot je moj zaročenec,ki mu pomeni vse samo denar.
-----------------------------

Dobro opisala se bom zelo na kratko. Moje ime je Nina in prihajam iz Maribora.Sem vedno nasmejana in dobre volje. Obožujem forume vseeno mi je ali so RPG ali so navadni forumi. trenutno so moja obsesija The hunger Games.Seveda pa niti brez vampirjev neznam saj jih obožujem.Čeprav tega navzven ne kažem neizmerno rada berem knjige.Ter sem tudi rada v središču pozornosti to moram priznat.Če pa imate še kakšno vprašanje pa me lahko tudi po zs vprašate Smile
-----------------------------
Nazaj na vrh Go down
rosemary
staff member
staff member
rosemary


Število prispevkov : 136
Join date : 09/04/2012
Age : 30

pierce,nina katniss Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pierce,nina katniss   pierce,nina katniss EmptySre Apr 25, 2012 5:32 am

pierce,nina katniss ZAVRNJEN

ekipa ftw je sprejela odločitev, da potnikov 1. razreda več ne sprejemamo zaradi prevelikega vpisa. prosimo te, da opis prilagodiš.
Nazaj na vrh Go down
https://foreverthisway.slovenianforum.com
 
pierce,nina katniss
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» calvert, oliver pierce

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
we'll stay forever this way :: near, far, wherever you are :: your ticket, please! :: declined-
Pojdi na: