we'll stay forever this way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
RMS Olympic

ob morebitnih težavah se lahko obrnete na osebje foruma. forever this way je role play game forum srednje težavnosti brez omejenega števila besed in brez cenzure.
The forum staff
CBOX
Latest topics
» jacqueline`s letter box
004: nominacije za naj uporabnika aprila! EmptyČet Jun 14, 2012 9:09 am by nelson abbot

» fall, live, whack, stuck
004: nominacije za naj uporabnika aprila! EmptyČet Jun 14, 2012 8:54 am by nelson abbot

» my playlist.
004: nominacije za naj uporabnika aprila! EmptyČet Jun 14, 2012 8:51 am by eustace

» klepet.
004: nominacije za naj uporabnika aprila! EmptyČet Jun 14, 2012 8:50 am by eustace

» never sorry, never wrong
004: nominacije za naj uporabnika aprila! EmptyČet Maj 24, 2012 12:27 am by elexendria westwick

» turn the light off I wanna be with you
004: nominacije za naj uporabnika aprila! EmptySre Maj 23, 2012 6:09 am by elisabeth bell

» The thing that is really hard and really amazing is giving up on being perfect and beginning the work of being yourself.
004: nominacije za naj uporabnika aprila! EmptySre Maj 23, 2012 3:52 am by elisabeth bell

» you'll be on my mind. forever and always.
004: nominacije za naj uporabnika aprila! EmptyTor Maj 22, 2012 7:38 am by elisabeth bell

» cabin claims
004: nominacije za naj uporabnika aprila! EmptyPon Maj 21, 2012 8:34 pm by rosemary

Credits

 

 004: nominacije za naj uporabnika aprila!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
rosemary
staff member
staff member
rosemary


Število prispevkov : 136
Join date : 09/04/2012
Age : 30

004: nominacije za naj uporabnika aprila! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: 004: nominacije za naj uporabnika aprila!   004: nominacije za naj uporabnika aprila! EmptyNed Apr 29, 2012 12:59 am

mesec se bliža h koncu in čas je, da nominirate svoje najljubše. vsak med vami lahko nominira največ dva uporabnika, ki sta se mu v preteklem otvoritvenem mesecu najbolj priljubila. lahko dopišete razloge za vašo odločitev, lahko pa tudi samo navedete uporabnika, ki sta se vam priljubila. ta tema bo ostala odprta pet dni oziroma dokler ne dobimo dovolj nominacij. po tem se bo odprlo glasovanje, v katerem boste lahko oddali glas za svojega najljubšega.

naj se glasovanje prične. :smitten3:
Nazaj na vrh Go down
https://foreverthisway.slovenianforum.com
aleksander zielinski
staff and crew
staff and crew
aleksander zielinski


Število prispevkov : 39
Join date : 10/04/2012
Kraj : gdansk, poland

004: nominacije za naj uporabnika aprila! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 004: nominacije za naj uporabnika aprila!   004: nominacije za naj uporabnika aprila! EmptyPon Apr 30, 2012 3:24 am

    come on people, malce življenja. :3
    jst bom precej bolj kratka kot ponavadi kadar dajem nominacije. večinoma zato, ker sem že na kakšnih drugih forumih almi in vesni že večkrat dala nominacijo ali glas in pojasnjevala v nedogled zakaj sta za moje pojme eni boljših piscev. (:

    -- lierin/vixen: ima pač za moje pojme praktično najlepši stil pisanja na slovenski rpg sceni že vse odkar pomnim. njeni liki so vedno tako prisrčni, da je povezavo z njimi preprosto treba imeti. poleg tega spada med najbolj vestne in redne uporabnike in te nikoli ne pušča čakati na odgovor v nedogled.

    -- oliver/jackie: ne vem, če je že mimo odplaval forum na katerem ne bi bila totalno navdušena nad povezavo, ki si jo ustvarive. ^^ zagotovo ena od oseb s katerimi si najlažje pišem in kateri bom vedno lahko odpisala tudi v tistih dneh, ko je inspiracija povsem na ničli. ima pač tak učinek name. poleg tega pa jo res občudujem, ker nikoli ne zanemarja nobenih forumskih dolžnosti ali kot uporabnica ali kot mod. you rock. (:
Nazaj na vrh Go down
tarin o'connell
third class member
third class member
tarin o'connell


Število prispevkov : 38
Join date : 17/04/2012
Age : 30

004: nominacije za naj uporabnika aprila! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 004: nominacije za naj uporabnika aprila!   004: nominacije za naj uporabnika aprila! EmptyPon Apr 30, 2012 9:25 am

no, naj še jaz tokrat za spremembo oddam kakšno nominacijo, ko me enkrat za spremembo še nihče ni prehitel. so yes, na kratko, da ne bom dolgovlačla;

  • james: do i need to say how much i adore him and sarah also? sicer res, da se je zdej zadnje dni nekam potuhnila, but yes. pač ja, tist stil pisanja, ki te takoj priprav do odgovora, ne glede na to, kak si brez inspiraije in prav noben reply ni dolgočasen in njeni posti me pač vedno znova navdušujejo, da morem na njih prav tkoj odpisat, prav tako pa njeni liki and anything, so yes, she definitly deserved this. smitten ; in ja, sem pozabla omenit, that i'm like woow, da dobim reply res, res hitro, kar pa je definitvno asdfghjkl amazing, sploh s takšnimi replyjimi, go on! ^^

  • kaelyn / sebastian oh, darling, you rock, you know? pač ja, seveda da moram dat tudi ani nominacijo, ker njena kaelyn is so lovable in yes, i love her like caleb does, even if he doesn't really now that. and also sebastian, jaz se mu definitivno ne bi mogla upreti, kot se mu tarin lahko. XD ; kakorkoli ja, moja druga nominacija gre tebi, in tud tu moram dati pohvale- vedno majo najini liki takšno awsooomeee povezavco, ob kateri mi res nikol ni dolgčas in i really love to reply on her posts, ker pač ja, so res zakon in za katere ne potrebuješ inspiracije, da odgovoriš na njih, ker jo z njimi dobiš. tako da ja, definitivno si zaslužiš tole, rock on you too :3
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





004: nominacije za naj uporabnika aprila! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 004: nominacije za naj uporabnika aprila!   004: nominacije za naj uporabnika aprila! Empty

Nazaj na vrh Go down
 
004: nominacije za naj uporabnika aprila!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
we'll stay forever this way :: far across the distence and spaces between us :: step aboard, ladies and gents!-
Pojdi na: