we'll stay forever this way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
RMS Olympic

ob morebitnih težavah se lahko obrnete na osebje foruma. forever this way je role play game forum srednje težavnosti brez omejenega števila besed in brez cenzure.
The forum staff
CBOX
Latest topics
» jacqueline`s letter box
TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptyČet Jun 14, 2012 9:09 am by nelson abbot

» fall, live, whack, stuck
TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptyČet Jun 14, 2012 8:54 am by nelson abbot

» my playlist.
TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptyČet Jun 14, 2012 8:51 am by eustace

» klepet.
TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptyČet Jun 14, 2012 8:50 am by eustace

» never sorry, never wrong
TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptyČet Maj 24, 2012 12:27 am by elexendria westwick

» turn the light off I wanna be with you
TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptySre Maj 23, 2012 6:09 am by elisabeth bell

» The thing that is really hard and really amazing is giving up on being perfect and beginning the work of being yourself.
TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptySre Maj 23, 2012 3:52 am by elisabeth bell

» you'll be on my mind. forever and always.
TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptyTor Maj 22, 2012 7:38 am by elisabeth bell

» cabin claims
TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptyPon Maj 21, 2012 8:34 pm by rosemary

Credits

 

 TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE!

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
rosemary
staff member
staff member
rosemary


Število prispevkov : 136
Join date : 09/04/2012
Age : 30

TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE!   TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptyPet Apr 13, 2012 6:27 am

    lep pozdrav vsem, ki ste se odločili za pomoč na forumu s funkcijo testnega uporabnika. ta tema je tukaj predvsem zato, da nam poveste, kaj bi bilo po vašem potrebno na forumu izboljšati. obenem se pa, prosim, zavedajte, da so nekatere čisto tehnične stvari (odpiranje tem, sidebar, dodatne grafične zadevice) še vedno v obdelavi.

    dobrodošli tukaj. smitten
Nazaj na vrh Go down
https://foreverthisway.slovenianforum.com
oliver calvert
third class member
third class member
oliver calvert


Število prispevkov : 40
Join date : 13/04/2012
Age : 28
Kraj : haverhill`s, england

TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE!   TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptyPet Apr 13, 2012 7:07 am

well heyhey there ! i want to say that this is just amazing in tele rožice v ozadju so čisto pridobile mojo pozornost ohmy :3 it looks like a past time (: sicer pa ja se bom še razgledala naokoli, da vidim kaj se še kaj skriva but i just wanted to say hello here first (:
Nazaj na vrh Go down
courtney brown
first class member
first class member
courtney brown


Število prispevkov : 50
Join date : 13/04/2012
Kraj : new york, usa

TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE!   TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptyPet Apr 13, 2012 7:17 am

    oh my! this is just... amazing. ja, tale beseda še najbolje opiše moj prvi vtis o forum. zagotovo nisem pričakovala take zasnove in zato sem bila res izjemno pozitivno presenečena, ko sem prebrala, da se bo vse skupaj dogajalo na ladji - še bolj pa sem bila vesela tudi zato, ker sem si ravno v ponedeljek ogledala titanik v 3D in sem blazno navdušena nad vsem skupaj. julij 1911? mesec in leto se mi zdita zadetek v polno, res, eno leto pred titanikom, nobenemu izmed potnikov se niti ne sanja kaj se bo zgodilo, pa še iz filma lahko dobiš ogromno inspiracije za pisanje, ker se vse skupaj vseeno dogaja v enakem obdobju. torej, glede zasnove lahko povem samo še to, da me je že v prvem trenutku pritegnila, in mislim, oziroma upam, da nisem edina. če bi forum našla nekaj tednov kasneje bi se definitivno registrirala, brez dvoma. potem pa bi rada pokomentirala še grafiko. predvidevam, da jo je delala rosemary (in zato sploh ni bilo dvoma, da ne bi ponovno opravila odličnega dela), ampak vseeno vse pohvale grafiku. stil se popolnoma sklada s tematiko in je absolutely wonderful. če povem po pravici, zdaj že kakšnih pet minut iščem vsaj kakšno najmanjšo napakico na forumu, da ne bi tole besedilo bilo videti bolj kot pohvala kakor kaj drugega, ampak je ne najdem, čisto zares. forum je točno to, kar trenutno potrebuje slovenska rp scena - nekaj novega in unikatnega. girls, you are amazing!
Nazaj na vrh Go down
madeline held
first class member
first class member
madeline held


Število prispevkov : 23
Join date : 14/04/2012

TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE!   TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptySob Apr 14, 2012 1:13 am

    hello there. da pristavim še lastno mnenje. forum je že na prvi pogled res prekrasen, za kar gredo pohvale grafiku, res je prelepo vse narejeno, paše k temi in vse to. komaj čakam še da vidim še kako bo izgledalo čisto na koncu, ko bo npr. dokončan tudi sidebar, ampak ne dvomim v to, da bo odlično. naslednje bi rada pohvalila še zasnovo, všeč mi je čas, ki ste si ga izbrale in pa tudi vse skupaj postaviti na ladjo se mi zdi odlična ideja, ker bo pom0je tako še toliko bolj zanimivo. in res sem vesela, da vidim en forum z vnaprej napisanimi liki, to sem zadnje čase nekoliko pogrešala, čeprav nisem povsem prepričana, da se bom 0dločila za enega, ker se zaenkrat nisem v nobenem ravno 'našla' in imam potem težave z navdihom. edini problem tukaj zna biti, da ni preveč dobro, ko si izbereš kakšen lik in se potem nihče ne registrira s tistim, ki je velik del tvoje zgodbe, ampak res upam, da s tem ne bo težav. rada bi še poudarila, da so sicer zelo dobro napisani, res vse pohvale. za na konec še en čisto majhen predlog, čeprav ne vem koliko se vam bo zdel koristen. morda bi bilo dobro, če odprete tudi kakšno temo o času, v katerega je bilo dogajanje na forumu postavljeno. ali pa dodate kakšne povezave do strani, kjer si lahko ljudje to pogledajo k pravilom, zasnovi... mislim vem, da si lahko vsak sam malo pogleda, večina pa jih tako ali tako ve, vsaj približno, ampak zagotovo se najde kdo, ki bi mu to koristilo, pa bi bilo verjetno lažje, če bi našel kaj informacij tukaj, pa tudi kasneje bi bilo za to verjetno manj kakih napak. se pa vsekakor same odločite, če je to sploh potrebno, tudi brez tega je vse praktično popolno. nimam več kaj dosti za dodati, samo še good job girls in res želim, da se vaš trud poplača in bo forum zaživel ter se dolgo obdržal. :smitten3:
Nazaj na vrh Go down
rosemary
staff member
staff member
rosemary


Število prispevkov : 136
Join date : 09/04/2012
Age : 30

TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE!   TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptySob Apr 14, 2012 2:29 am

    hvala za to idejico - bo upoštevana. Wink

    hvala tudi za vse vaše komentarje; vkolikor bi še kdo kaj predlagal, pokomentiral, kakorkoli že - prosim, vaša mnenja so ogromno vredna and we love them. smitten
Nazaj na vrh Go down
https://foreverthisway.slovenianforum.com
oliver calvert
third class member
third class member
oliver calvert


Število prispevkov : 40
Join date : 13/04/2012
Age : 28
Kraj : haverhill`s, england

TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE!   TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptyPon Apr 16, 2012 3:27 am

ej ja definitivno bi nekaterim pomagalo kakšno podrobnejše pojasnilo od tistega časa (: sicer pa ja imam sama eno pripombo glede cannonov, ki so definitivno super napisani res svaka čast tistemu, ki jih je delal ampak mislim da bi pri nekaterih umaknili videz torej pač da bi eni imeli začrtan eni pa ne, ker mislim da je vseeno boljše ljudem če na podlagi prebranega vidijo svojo vizijo v glavi in hočejo imeti cannon sam če bo tam na primer blake lively v njihovi glavi bo pa kakšna pff kaj jaz vem xy oseba bolje pristajala se za njega ne bodo odločili pač ja saj vem da lahko potem svojo zgodbo sestavijo and all samo pač ne vem mogoče bi eni imeli prosto pos glede videza ostal pa pač začrtano (: samo pripomba ja ;D and yees moram priznati pa da se vse lepo sestavlja kar tako naprej,
Nazaj na vrh Go down
eustace
staff member
staff member
eustace


Število prispevkov : 79
Join date : 10/04/2012
Age : 27
Kraj : southampton - new york

TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE!   TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptyPon Apr 16, 2012 3:33 am

    najprej hvala vsem za pohvale. res nam veliko pomen, da pač izražate svoje mnenje in da se forum s tem res nadgrajuje, in bo oz je že dober. we hope forum will be awsome too, sploh da zdrži dalj časa kot vsi drugi.
    ja, jaz sem pisala cannone and thanks sweetheart. am, sej drugače ma pač član možnost, da lahko spremeni ime/ play by. sem že premišljevala, da bi pri nekaterih odmaknila sam je sedaj spet problem ker ne vem kje oy pri katerih. ampak ja, hvala za predlog. ga bomo vsekakor upoštevali smitten
Nazaj na vrh Go down
rosemary
staff member
staff member
rosemary


Število prispevkov : 136
Join date : 09/04/2012
Age : 30

TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE!   TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! EmptyTor Apr 17, 2012 4:34 am

    hvala vam za vse, dragi testerji, tale temica pa se poslavlja. :smitten3:
Nazaj na vrh Go down
https://foreverthisway.slovenianforum.com
Sponsored content





TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE!   TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE! Empty

Nazaj na vrh Go down
 
TEST USERS, RIGHT THIS WAY PLEASE!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
we'll stay forever this way :: once, more, you open the door :: memories can fade with time.-
Pojdi na: