we'll stay forever this way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
RMS Olympic

ob morebitnih težavah se lahko obrnete na osebje foruma. forever this way je role play game forum srednje težavnosti brez omejenega števila besed in brez cenzure.
The forum staff
CBOX
Latest topics
» jacqueline`s letter box
macintosh, victoria elyse EmptyČet Jun 14, 2012 9:09 am by nelson abbot

» fall, live, whack, stuck
macintosh, victoria elyse EmptyČet Jun 14, 2012 8:54 am by nelson abbot

» my playlist.
macintosh, victoria elyse EmptyČet Jun 14, 2012 8:51 am by eustace

» klepet.
macintosh, victoria elyse EmptyČet Jun 14, 2012 8:50 am by eustace

» never sorry, never wrong
macintosh, victoria elyse EmptyČet Maj 24, 2012 12:27 am by elexendria westwick

» turn the light off I wanna be with you
macintosh, victoria elyse EmptySre Maj 23, 2012 6:09 am by elisabeth bell

» The thing that is really hard and really amazing is giving up on being perfect and beginning the work of being yourself.
macintosh, victoria elyse EmptySre Maj 23, 2012 3:52 am by elisabeth bell

» you'll be on my mind. forever and always.
macintosh, victoria elyse EmptyTor Maj 22, 2012 7:38 am by elisabeth bell

» cabin claims
macintosh, victoria elyse EmptyPon Maj 21, 2012 8:34 pm by rosemary

Credits

 

 macintosh, victoria elyse

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
vixen macintosh
first class member
first class member
vixen macintosh


Število prispevkov : 30
Join date : 21/04/2012
Age : 34
Kraj : aberdeen, scotland

macintosh, victoria elyse Empty
ObjavljaNaslov sporočila: macintosh, victoria elyse   macintosh, victoria elyse EmptySob Apr 21, 2012 7:41 pm

-----------------------------
--------------------------
BOARDING PASS
--------------------------
PERMISSION GRANTED
TO COME ABOARD

WHITE STAR LINE'S
R. M. S.
OLYMPIC
--------------------------
-----------------------------
macintosh, victoria elyse Tumblr_m2kxsnUHPn1rtu9amo1_500

victoria 'vixen' elyse macintosh
25 - aberdeen, scotland - vohunka - widow

ko vsakodnevno laganje o vsem postane tvoje služenje kruha in nihče ne podvomi o resničnost besed, potem veš da je tvoja krinka izpiljena do najmanjših potankosti, saj te že eno samo majčkeno odstopanje lahko stane življenja. naj vas opozorim že vnaprej - vse kar veste o meni je laž, mogoče so celo laž tudi moje trenutne besede in sem samo navadna škotskapodeželanka, ki z dobro igro hoče sebe predstaviti v boljši luči - ali pa sem celo vse našteto? žal vas moram razočarati, saj sem jaz victoria zadnja oseba, ki bi vam odkrila težke tančice skrivnosti, ki se ovijajo okoli mene kot druga koža. ne pravijo mi zaman lisička vixen, ki vse in vsakogar užene v kozji rog - in recept, da vse skupaj sploh presneto dobro uspeva? kanček sreče, predvsem pa prepričljivost, previdnost, talent in privoščiti si ne smeš nobene napake, še tako majhne. ja, vohunka sem. menda imamo to že v rodu, saj je pred mano bil vohun moj oče in njegov oče in tja do prapra deda in še dlje. ni si vam potrebno ob slišanem zgroženo pokrivati ust in padati v nezavest, ko se je edini potomec gabriela macintosha, četudi je to hčerka in ne sin, odločila slediti očetovim stopinjam, ki se je pod očetovim mogočnim okriljem že kmalu začela učiti vseh živih lumparij. sama z očetom sem s trenutkom, ko sem bila dovolj stara, začela potovati naokrog, saj je mama umrla pri porodu, oče pa si nove žene ni omislil in ni želel male nadobudne deklice, divje kot hudiček z bliskajočimi se očkami in večno nagajivo iskrico v očeh. videla sem že dobršen del sveta med svojimi vohunskimi podvigi in govorim več jezikov kot jih lahko preštejem na prste ene roke. moje pestro divje življenje mi ob svoji vročekrvnosti močno ugaja, a ni vedno lahko, še manj pa enostavno ali srečno. kmalu se imam namen upokojiti oziroma se bom s trenutkom zaključka svoje poslednje misije - odkritje moževega morilca. pred letom dni in pol je bil razglašen za pogrešanega in od takrat se ne predam dokler ne odkrijem krivca , truplo moža - ali njega po kakšnih srečnih okoliščinah, živega. bil je edini človek pred katerim se mi ni bilo potrebno pretvarjati in edini, ki je v moje življenje prinesel toplo sonce, s katerim se bila lahko jaz preprosto jaz - s hrepenenji, strastmi in brez dodatne navlake, ki so jo imeli možnost videti vsi ostali. izguba ljubljenega človeka je bil hud udarec zame in komaj sem se pravočasno dovolj spravila k sebi, da nisem ogrozila še svojega življenja zaradi ene izmed takratnih tajnih nalog. ravno sled je krivec za mojo vkrcanje na tole prekooceanko, kajti ta vodi sem in naprej v ameriko. mogoče gre za ponovno izgubo časa, a notranji čut mi končno pravi, da ne gre še za eno slepo ulico. držim lahko le pesti in hrepeneče upam, da se bo moževa pogrešanost naposled le s kristalizirala, sicer ne bom nikoli mirna. polletno gibanje med londonsko visoko družbo kot žalujoča vdova - kar je pravzaprav resnica, je končno obrodila sadove s podatkom, ki je bil razlog za nakup vozovnice. laži, spletke in nevarnost sestavljajo moje življenje, a pestrost ni vedno dovolj za notranjo srečo, ne glede na uživanje ob svojem delu in konstantni akrobatski hoji po robu, ki požene vročo kri po telesu. za tisti drobceni zlati prah notranjega zadovoljstva in spravljenosti s svetom, je ključna sestavina ena sama - ljubezen. ljubezen, ki me žene preko pacifika v deželo, ki je obljubljala prave in resnične odgovore. ampak saj veste, mogoče je vse skupaj samo še ena spletka lisičke vixen in se za pravim obličjem ne skriva nič drugega kot nedolžna mlada svetlolaska.
-----------------------------

vesna, 22 years old and law student (: obsedenka s kavo, soncem, poletjem, koktejli^^ debelimi knjigami in čisto preveč serijami. v rpgju pa z vmesnimi pavzami že vrsto let. tu med potniki rms olypic julia me lahko najdeš še pod lierin , sicer pa če te zanima kaj več, just pm me (;
-----------------------------
Nazaj na vrh Go down
kaylee!?
staff member
staff member
kaylee!?


Število prispevkov : 82
Join date : 10/04/2012
Age : 29

macintosh, victoria elyse Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: macintosh, victoria elyse   macintosh, victoria elyse EmptySob Apr 21, 2012 7:50 pm

macintosh, victoria elyse SPREJET
Nazaj na vrh Go down
 
macintosh, victoria elyse
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
we'll stay forever this way :: near, far, wherever you are :: your ticket, please! :: accepted-
Pojdi na: