we'll stay forever this way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
RMS Olympic

ob morebitnih težavah se lahko obrnete na osebje foruma. forever this way je role play game forum srednje težavnosti brez omejenega števila besed in brez cenzure.
The forum staff
CBOX
Latest topics
» jacqueline`s letter box
prestwood, charlene elisa EmptyČet Jun 14, 2012 9:09 am by nelson abbot

» fall, live, whack, stuck
prestwood, charlene elisa EmptyČet Jun 14, 2012 8:54 am by nelson abbot

» my playlist.
prestwood, charlene elisa EmptyČet Jun 14, 2012 8:51 am by eustace

» klepet.
prestwood, charlene elisa EmptyČet Jun 14, 2012 8:50 am by eustace

» never sorry, never wrong
prestwood, charlene elisa EmptyČet Maj 24, 2012 12:27 am by elexendria westwick

» turn the light off I wanna be with you
prestwood, charlene elisa EmptySre Maj 23, 2012 6:09 am by elisabeth bell

» The thing that is really hard and really amazing is giving up on being perfect and beginning the work of being yourself.
prestwood, charlene elisa EmptySre Maj 23, 2012 3:52 am by elisabeth bell

» you'll be on my mind. forever and always.
prestwood, charlene elisa EmptyTor Maj 22, 2012 7:38 am by elisabeth bell

» cabin claims
prestwood, charlene elisa EmptyPon Maj 21, 2012 8:34 pm by rosemary

Credits

 

 prestwood, charlene elisa

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
charlene prestwood
third class member
third class member
charlene prestwood


Število prispevkov : 12
Join date : 22/04/2012

prestwood, charlene elisa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: prestwood, charlene elisa   prestwood, charlene elisa EmptyNed Apr 22, 2012 10:19 pm

-----------------------------
--------------------------
BOARDING PASS
--------------------------
PERMISSION GRANTED
TO COME ABOARD

WHITE STAR LINE'S
R. M. S.
OLYMPIC
--------------------------
-----------------------------

prestwood, charlene elisa Slkf

charlene elisa prestwood
twenty five, london, uk,
waitress, divorced


saj sem zopet ena od tistih ob katerih vam pogled nanj niti ne sanja, kdo naj bi to bil, kajne? se ne bi prav čudila, če bi odgovorili z odločnim da. kdo naj bi pa poznal mene, ubogo dekle iz revne družine, ki pravzaprav še z ničemer ni zaslovela?
sem charlene prestwood. in ne nisem ena od tistih pocrkljanih punčk, katere s svojimi prikupnimi kitkami in svetlečimi roza oblekami, ki si lahko zaželijo karkoli si zahočejo. oh ne, daleč od tega, precej daleč. živeli smo na preprosti kmetiji in imela sem obširno družino s katero smo največ časa preživeli zunaj in delali. za šolo starša nista nikoli imela denarja, sem se pa naučila nekako brati z dedkovimi knjigami, to je pa tudi bilo to. pa saj sem mislila, da ko bom starejša, bom odšla v svet in nekaj poskusila dobiti iz mojega brez veznega življenja, ampak ljubezen te lahko zares obrne na glavo, da lahko sprejemaš nore in obžalujoče odločitve na katere nisi niti za minuto dodobra premislil. za primer vzemimo mene, ki svojo poroko pri poznih osemnajstih nisem pričakovala in jo bom obžalovala do konca mojih dni. vse želje sem opustila, ker sva z austinom mislila, da si bova ustvarila eno lepo družino še v domačem kraju in se imela nadvse imenitno kot iz pravljice, a se žal ni tako končalo. enostavno nisem prenesla, če nisem bila njegova edina in, da sem čakala, da se je prikazal zvečer, ne preveč trezen, pozno domov pa še to ne vedno. najin zakon se je vedno bolj majal in ločitev je trkala na vrata in tako je bilo, moje težko pričakovane pravljice je bilo za vselej konec, da sem še naprej gnila v londonu in upala na boljše življenje, bila sem prepuščena veri in družini, da sem nekako vzela življenje v roke in se končno za silo izobrazila in se zaposlila kot natakarica v nekem ubogem baru.
mogoče lahko dam nekaj še za na konec, samo pikico, da povem le odhajam s polnimi kovčki v ameriko, da sem lahko zbrala denar za tretji razred krova in, da se mi življenje končno spreobrnilo na bolje – upajmo.
-----------------------------

lara | 14 years | 1+
-----------------------------
Nazaj na vrh Go down
kaylee!?
staff member
staff member
kaylee!?


Število prispevkov : 82
Join date : 10/04/2012
Age : 29

prestwood, charlene elisa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prestwood, charlene elisa   prestwood, charlene elisa EmptyNed Apr 22, 2012 10:30 pm

prestwood, charlene elisa SPREJET
Nazaj na vrh Go down
 
prestwood, charlene elisa
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
we'll stay forever this way :: near, far, wherever you are :: your ticket, please! :: accepted-
Pojdi na: