we'll stay forever this way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
RMS Olympic

ob morebitnih težavah se lahko obrnete na osebje foruma. forever this way je role play game forum srednje težavnosti brez omejenega števila besed in brez cenzure.
The forum staff
CBOX
Latest topics
» jacqueline`s letter box
lanchester, hosanna frances EmptyČet Jun 14, 2012 9:09 am by nelson abbot

» fall, live, whack, stuck
lanchester, hosanna frances EmptyČet Jun 14, 2012 8:54 am by nelson abbot

» my playlist.
lanchester, hosanna frances EmptyČet Jun 14, 2012 8:51 am by eustace

» klepet.
lanchester, hosanna frances EmptyČet Jun 14, 2012 8:50 am by eustace

» never sorry, never wrong
lanchester, hosanna frances EmptyČet Maj 24, 2012 12:27 am by elexendria westwick

» turn the light off I wanna be with you
lanchester, hosanna frances EmptySre Maj 23, 2012 6:09 am by elisabeth bell

» The thing that is really hard and really amazing is giving up on being perfect and beginning the work of being yourself.
lanchester, hosanna frances EmptySre Maj 23, 2012 3:52 am by elisabeth bell

» you'll be on my mind. forever and always.
lanchester, hosanna frances EmptyTor Maj 22, 2012 7:38 am by elisabeth bell

» cabin claims
lanchester, hosanna frances EmptyPon Maj 21, 2012 8:34 pm by rosemary

Credits

 

 lanchester, hosanna frances

Go down 
AvtorSporočilo
Gost
Gost




lanchester, hosanna frances Empty
ObjavljaNaslov sporočila: lanchester, hosanna frances   lanchester, hosanna frances EmptyTor Apr 10, 2012 7:35 pm

    -----------------------------
    --------------------------
    BOARDING PASS
    --------------------------
    PERMISSION GRANTED
    TO COME ABOARD

    WHITE STAR LINE'S
    R. M. S.
    OLYMPIC
    --------------------------
    -----------------------------

    lanchester, hosanna frances 3tretji

    hosanna frances lanchester
    23 let ▪ london, uk ▪ lawyer ▪ samska

    če se že gremo nekakšno realnost naj se vam vljuno predstavim. hosanna frances fisher. rojena v prestižni prestolnice britanije, london. predvsem za večino sorodnikov sem prijeten deklič, vsekakor neroden in brez manir. za ostale meščane, ki jih po vsej verjetnosti ne poznam, nemarna prasica, ki se maščuje za vsako frdamano reč. obožujem poletne romance, in to, da vedno dobim kar si želim. nikoli nisem bila popolna, daleč od tega.
    oče in mama sta že nekaj časa ločena, kar je za moje konce precej čudno, saj veliko ljudi še vedno misli, da sta srečno poročena. v množici prikazujeta skupaj v zasebnem življenju pa jaz živim z očetom, brat pa z mamo. in če se že gremo neodvisnost in svobodo meni že dolgo časa grozi pritisk s poroko. obstaja namreč prestižno bogat moški, s katerim me mama namerava poročiti. a verjetno ste že ugotovili, da sem precej svoboden tič. sovražim vsiljevanje, ljubim moške komplimente. sovražim prijaznost, laskavosti pa se ne odrekam. nisem povprečna prasica vendar se vseeno zapletam v razne zveze, ki znajo biti precej pogubne.
    kot otrok sem živela na podeželju ob babici, ki mi je bila najboljša prijateljica. brat s katerim se danes razumem veliko bolje kot včasih, je bil zame vedno čudna stalnica v življenju. sovražila sem ga, saj se je v javnosti izražal in obnašal veliko bolje kakor jaz - kar je pač pripomoglo k boljšim vezam in prijateljskim vezem. sama namreč ne morem reči, da imam zares dobre prijatelje čeprav se najde veliko takih, ki bi naredili vse samo za to, da bi zadovoljili moje potrebe. tako je bilo poleg babice in brata v moje otroštvu poleg polno služinčadi, varušk ter ljudi, ki so v naši družini videli zgolj denar. nekoč sem se šola doma, pa ni bilo preveč učinkovito.
    trenutno sem končala šolanje v zasebni šoli st. lauren. ker sem imela vedno precej dobre ocene sem se vrgla po dedku in se šolala za pravnico. čeprav je za žensko čudna smer poklica mi vzbuja veliko zadovoljstvo ko stopim pred sodišče z nasmeškom na obrazu, ko vem da bom osvojila primer. a take pač smo nekatere ženske. obožujemo, ko v drugih vzbujamo strah - hkrati pa smo tako ranljive, da nam že najmanjši spodrsljaj škoduje. a v današnjem času je potrebno biti močen in samozavesten, navsezadnje me že od kar sem shodila pripravljajo na to, da bom po očetovi smrti dobila veliko premoženja in polovico družinskega podjetja. problem je le v tem, da nikoli nisem bila pripravljena sprejeti tega, vsaj ne na tak način kot mi ga vsiljuje oni. ne, jaz sem svobodna in na meni ni preveć varno uporabljati omejitev in pravil.
    -----------------------------

    mnogi me poznate pod imenom eustace. petnajst letnica iz okolice kranja. ponavadi precej zasanjana v svojih mislih. obožujem palačinke in vintage stil. rada govorim in pojem, prav tako imam že vnapre določene cilje. rada bi postala igralka, čeprav se verjetno mnogim zdi, da so to večemu otroška sanje, ki bodo slej kot prej izginile. a zame ne. nekako o tem sanjarim že nekaj let in poleg tega sem igrala že v dveh musiclih. obožujem vonj po košeni travi, svežih listih žepnic in vonj maminega parfuma. rada sem urejena in veliko dam nadruženje prijatelje. na tem forumu imam sem in admin team, so if you want something just ask me, honeys (:
    -----------------------------
Nazaj na vrh Go down
 
lanchester, hosanna frances
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» hosanna's letter box
» courtney and hosanna - the main lonuge
» aleksander and hosanna - 1st class public restroom

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
we'll stay forever this way :: once, more, you open the door :: memories can fade with time.-
Pojdi na: